A hét legcikibb kellemetlenségei

Szerző: Szőnyi Adél 6. osztály

Biztos ti is részesei voltatok már egy vagy több nagyon ciki esetnek. Na most pont erről fogok írni nektek. Szerintem a leggyakoribb eset, ami szinte mindenkivel megtörtént, amikor a legnagyobb csend van (persze, hogy ilyenkor) és lehajolsz vagy valamit csinálsz és véletlen kiereszted a
bűzbombát. A második, mikor valamilyen világos színű gatyában vagy és beleülsz valamibe. Vagy amikor ebédre valamilyen undorítóan kinéző ételt hoztál, (amit te egyébként szeretsz) és szinte mindenki utálja, és csendben eszed meg, mert félsz, hogy valaki lefújozza. De biztos olyan is történt már meg, hogy testnevelés órán kihív mindenki előtt a tanár, hogy mutass be egy gyakorlatot, de fogalmad sincs, hogy hogy kell megcsinálni, de ami ennél is rosszabb, félsz, hogy rosszul csinálod és a hátad mögött az egész osztályod kiröhög. Ezek közül legalább egy már megtörtént veled. De ha még nem akkor készülj fel, mert biztos, hogy elő fog fordulni!!!

Elérhetőségek

Dunakanyar Alternatív Oktatásáért Alapítvány

Cím: 2000, Szentendre, Rózsa u. 16

 

Jelentkezés és felvétel: Rab Benedek ügyvezető igazgató | Tel: +36 (30) 730 - 4206 | e-mail: rab.benedek@damiskola.hu

 

Titkárság: iskolatitkar@damiskola.hu

Az oldal üzemeltetője: Dunakanyar Alternatív Oktatásáért Alapítvány

damiskola.hu. MINDEN JOG FENNTARTVA 2019

Tárhelyszolgáltató: Tárhely.Eu Kft.|1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14.|+36 1 789-2789|tarhely.eu|support@tarhely.eu

Design: Weboldal készítés Szentendre