Hogyan éld túl a karácsonyt korona idején?

Szerző: Tóth Hanna Sára 6. osztály

Korona idején elég nehéz a karácsony meg az ilyesmi dolgok, de ne legyen senki se szomorú, mert én segítek nektek 😊.

1. Tuti mindenki rokonánál van gép, okostelefon meg hasonlók, például video chat, ami nem olyan mintha ott lennél/lennétek vele/velük, de ez egy megoldás.
  2. Tegyük fel, hogy találkozol a nagyszüleiddel, de félted őket és nem akarod, hogy bajuk essen. Akkor ajánlom a távol ölelést, és ha már nagyon félted őket, akkor a maszkot is javaslom.
  3. Ha van kutyád, akkor betaníthatod neki a következőt: a kutyus nyakába akasztod az ajándékot és, ha közelben laknak a nagyszüleid, akkor elmész a házukig, bekopogsz és beküldöd a kutyát és át is adtad az ajándékot/ajándékokat.
  4. Kirándulással is meg lehet ünnepelni a karácsonyt, ha a családod is imád kirándulni. De! Maximum 10 ember megengedett.

Remélem sokat tudtam segíteni 😊

Dunakanyar Alternatív Oktatásáért Alapítvány

Cím: 2000, Szentendre, Rózsa u. 16

Jelentkezés és felvétel: Rab Benedek ügyvezető igazgató | Tel: +36 (30) 730 - 4206 | e-mail: rab.benedek@damiskola.hu