Minecraft Dungeons

Szerző: Felvinczy Félix 6. osztály

Minecraft Dungeons-nek új update-je jelent meg és egy új DLC is kijött. Vajon mit tartalmaz?
Spooky Fall Event: Ebben az Event-ben új fegyvereket lehet elérni. Ez az event 7napig vagyis 1 hétig fog tartani. Az új eventben az új spooky trialok teljesitésével tudod megszerezni a fegyvereket.

Apocalypse Plus: Ez egy olyan nehézség, hogy még a Apocalypse difficulty-nál is nehezebb. És! tovább nehezíthető kihívásokkal. Ha kipróbálod, ne mondd, hogy nem figyelmeztettünk.
Javítások: A napi trialokon a difficulty-t levették és jobb loot-ot kapunk. Pillager alap sebzés le lett véve 75-ről – 62-re. A enchantolt mobok ijesztőbbek lettek.
Blacksmith változások: Mielőtt kiveszed a tárgyat, amit fejlesztesz, látod, milyen power levelt kaphatsz.
Ha a fegyver elér egy power levelt, akkor magasabb szintű mission-t kell csinálni. Ha a Blacksmith tudja upgrade-elni akkor minimum 1 levelt felmegy a fegyver.
Jó szórakozást!

Dunakanyar Alternatív Oktatásáért Alapítvány

Cím: 2000, Szentendre, Rózsa u. 16

Jelentkezés és felvétel: Rab Benedek ügyvezető igazgató | Tel: +36 (30) 730 - 4206 | e-mail: rab.benedek@damiskola.hu