Zenés napok a DAM-ban

Október 1-én, a ZENE VILÁGNAPJÁN nagyszerű fórumelőadást láthattunk, hallhattunk a hatodik osztályosainktól. Egy héttel később, csütörtökön és pénteken az immár hagyományos zenés napjainkat tartottuk az iskolában. A program, a hangulat most is fergeteges volt. Kicsik és nagyok együtt mozdultunk. Hangszereket szólaltattunk meg, zenekari próbát leshettünk meg, hallgathattuk az iskola hangszeres és énekes növendékeinek és kórusának főpróbáját, zenei vetélkedőn vettünk részt. A finálén pedig közösen énekeltük: Viva La Musica!

Pénteken a programot a gyerekek és pedagógusok közös koncertje zárta. A koncertről hamarosan felvételek láthatók a DAM TV csatornáján, itt a honlapon.

 

Elérhetőségek

Dunakanyar Alternatív Oktatásáért Alapítvány

Cím: 2000, Szentendre, Rózsa u. 16

 

Jelentkezés és felvétel: Rab Benedek ügyvezető igazgató | Tel: +36 (30) 730 - 4206 | e-mail: rab.benedek@damiskola.hu

 

Titkárság: iskolatitkar@damiskola.hu

Az oldal üzemeltetője: Dunakanyar Alternatív Oktatásáért Alapítvány

damiskola.hu. MINDEN JOG FENNTARTVA 2019

Tárhelyszolgáltató: Tárhely.Eu Kft.|1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14.|+36 1 789-2789|tarhely.eu|support@tarhely.eu

Design: Weboldal készítés Szentendre